Turniej tenisa stołowego

6 lutego 2023

5 lutego na sali sportowej przy Samorządowej Szkole Podstawowej w Imielnie został rozegrany turniej tenisa stołowego o Puchar Wójta Gminy Imielno. W rozgrywkach wzięło udział 22 zawodników i zawodniczek.

Rywalizacja odbyła się  w następujących grupach:

• Mężczyźni: 4 grupy wiekowe: szkoła podstawowa, 15-25 lat, 26-40 lat, powyżej 40 lat
  • Kobiety – 1 grupa bez ograniczeń wiekowych

Po wpisaniu się uczestników na listy odbyło się losowanie numerów startowych oraz ich wprowadzenie do schematu rozgrywek. Rywalizacja opierała się na systemie pucharowym do dwóch przegranych.

Ostateczne wyniki w poszczególnych grupach wiekowych mężczyzn przedstawiają się następująco:

3. Laskowska Jagoda – Borszowice

Podobnie jak w ubiegłych latach drużynowo najlepiej spisali się mieszkańcy Bełku, którzy zajęli łącznie pięć miejsc na podium. Zawodnicy zajmujący w poszczególnych grupach miejsca na podium zostali nagrodzeni dyplomami i pucharami. Pucharem została także nagrodzona najlepsza drużyna turnieju. Zawodnicy w trakcje turnieju mogli skorzystać z napoi i przekąsek energetycznych.